Sitemize Hoşgeldiniz  |  

KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1- DUVARLAR: Dış duvarların dış yüzeylerinde 35 mm hadve derinliğinde 0.8 mm kalınlığında DKP trapez saç, ısı izolasyonu olarak iç ve dış duvarlarda 40 mm kalınlığında polistren köpük (10/12 kg/m3) kullanılmaktır.

2- ÇATI KAPLAMASI: 27mm hadve derinliğinde, 0.55 mm kalınlığında trapez kesitli galvanizli saç olup, yağmur suları köşe kolonları vasıtasıyla tahliye edilmektedir.

3- TAVAN KAPLAMASI: Isı izolasyonu olarak 80 mm kalınlığında cam yünü, tavan kaplaması olarak PVC lambiri kullanılmaktadır.İstenildiğinde kaplama malzemesi olarak Suntalem kullanılabilir

4- KAPILAR: Kapı kasaları özel büküm saç olup dış kapılar izolasyonlu metal kapı, iç kapılar ahşap MDF-kontrapres kapıdır. Kapı ebatları 800 X 1950 mm dir.

5- PENCERELER: Pencere doğramaları PVC esaslı olup ebatları 80/110 cm dir, isteğe göre değişebilir. Cam olarak 4mm tek cam takılmaktadır. Yalıtımsız ünitelerde havalandırma için alüminyum panjur veya aspiratör kullanılmaktadır.

6- TABAN: Yatay profiller üzerine monte edilen 16 mm kalınlığında Betopan ( çimento yongalı levha) üzerine kaplama malzemesi olarak serfloor marka marley ( 300x300x1.6 mm üzeri folyo kaplı laminant desenli) kullanılmaktadır.

7- SIHHİ TESİSATLAR: Tesisatlar sıva altı yapılır.Kullanılan bütn malzemeler TSE lidir.Evye krom çelik olup lavabo,duş teknesi, klozet musluklar takıl ve kullanıma hazır durumdadır.

8- ELEKTRİK TESİSATI: Elektrik tesisatı gizli olarak sıva sıva altı yapılır. Prizlerde 2x2.5 luk, aydınlatmada 2x1.5 luk kablo kullanılır. Her odada bir anahtar, bir priz, bir telefon pirizi vardır. Kullanılan bütün malzemeler TSE lidir.

9- BOYA: Konteynerlerin dış yüzeyine çift kat endüstriyel astar, çift kat endüstriyel yağlı boya uygulanmaktadır.

10- BOYUTLAR:
Konteynerler
1. Tip 3.00 X 7.00 X 2.60
2. Tip 2.40 X 6.00 X 2.60

11- KALDIRMA SİSTEMİ: Köşelerde gizli olarak monte edilmiş mapa demirlerine eşit mesafeli çelik halatların kilitlerle bağlanması ile yükleme işlemi yapılmaktadır. WC, Duş konteynerleri galvaniz saçtan yalıtımsız olarak üretildiği gibi yalıtımlı olarak da imal edilmektedir. Konteynerler isteğe bağlı olarak iki veya çok katlı, yanyana birleşimli olarak üretilebilmektedir.

Gülben Ergen'in başlattığı "Çocuklar Gülsün Diye" projesinde Tokat'tan sonra Trabzon Vakfıkebir'de biz de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de çocuklar gülsün diyorsanız Turkcell'den 1234'e, Vodafone ve Avea'dan 2345'e SMS atarak 5TL katkıda bulunabilirsiniz.

 
Her Hakkı Saklıdır © 2007 MTN Prefabrik | Designed By Turkprefabrik.com
Sitede yer alan her türlü yazı, fotoğraf, çizim vb. içerik kısmen dahi olsa kopyalanamaz.