Sitemize Hoşgeldiniz  |  

Soru: Binaların yapılması için ruhsat gereklimidir?
Cevap: Binanın yapılabilmesi için bağlı bulunduğunuz belediye ile görüşmeniz gerekmektedir, belediyenin insiyatifindedir.

Soru: Ruhsatı siz mi alıyorsunuz?
Cevap: Ruhsat ve yasal izinler müşterinin sorumluluğundadır. Ruhsat almak için Mimari , elektrik, mekanik proje ve zemin etüdü müşteriye aittir. Biz istenirse sadece statik hesaplarını ücret karşılında veriyoruz.

Soru: Türkiye’nin her yerine montaj yapılabilir mi?
Cevap: Evet Türkiye’ nin her yerine montaj yapılmaktadır.

Soru: Montaj şehir dışına yapılacaksa ilave masraf ne olur?
Cevap: İstanbul dışı montajlarda montaj elemanlarının yeme ve konaklama bedelleri müşteriye aittir.

Soru: Fiyatlara neler dahildir?
Cevap: Fiyatlarımıza Binaların imalatı, montajı, elektik ve sıhhi tesisatı, iç-dış boyası, kapılar, pencereler, camlar, banyonun vitrifiyeleri, musluklar, anahtar ve prizler dahildir.

Soru: Müşterinin yapması gereken işler nelerdir?
Cevap: Zemin betonu ve her türlü Hafriyat ve çevre düzenleme işleri
Zemin ve duvar kaplamaları ( Şap, seramik, fayans, halı vs.. ) , Prefabrik bina harici dış bağlantıların yapılması (elektrik, pissu, temiz su ), Belediyeden alınması gereken, müsadeler ve ruhsat işleri , Isıtma ve soğutma tesisatları ( Kalorifer, klima vs..) İstanbul dışı montajlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek bedelleri, malzemenin nakliye ve nakliye sigortası müşterimize aittir.

Soru: Binaların soğuk ve sıcağa karşı yalıtımı nasıldır?
Cevap: Binalarımızda duvarlarımızda ve çatıda izolasyon yapılmaktadır. Kışın sıcak, yazın serin olmaktadır. Binanın yapılacağı bölgenin iklim şartları dikkate alınarak izolasyonu değiştirilebilmektedir.

Soru: Duvar kalınlığı nedir?
Cevap: Standart duvar kalınlığı 60 mm olup, isteğe ve iklim şartlarına göre değişebilmektedir.

Soru: Teslim süresi nedir?
Cevap: Tek katlı bir bina imalat ve montaj programına göre yaklaşık 10 ile 20 gün içinde imalat ve montaj dahil teslim edilmektedir. Binanın yerine montajı zemin betonunun teslim edilmesinden itibaren 6 gündür.

Soru: Ödeme şekli nedir?
Cevap: Sözleşme tarihinde %40 peşin kalan bakiye 30-60 gün vadeli çek ile ödenmektedir. Alternatif ödeme planları üzerinde karşılıklı görüşülmektedir.

Soru: En fazla kaç katlı ve kaç m² yapılabilir?
Cevap: Proje ve fiyatlandırmamız 2 kata göre düşünülmüş olup, istenilen m² ve kata göre statik hesaplamaları yapılarak uygulanabilmektedir. Fakat kat sayısının ve m² artması maliyetleri de artırmaktadır.

Soru: Binaların ömrü nedir?
Cevap: Binalarımızın ömrü betonarme yapı ile aynı olup ortalama 30 ile 50 yıl arasındadır. Binalarımızın dış cephelerine kaplama yapıldığı taktirde bina ömrünü uzamak mümkündür.

Soru: Binaların Garantisi var mıdır?
Cevap: Binalarımız imalat ve montaj hatalarına karşı 5 yıl firmamız garantisi altındadır.

Soru: İstenilen projenin uygulaması yapılabilir mi?
Cevap: Örnek projelerimiz üzerinde değişiklikler yapılmakla birlikte, sizin istediğiniz projede standartlarımıza göre uyarlanarak yapılabilmektedir.

Gülben Ergen'in başlattığı "Çocuklar Gülsün Diye" projesinde Tokat'tan sonra Trabzon Vakfıkebir'de biz de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de çocuklar gülsün diyorsanız Turkcell'den 1234'e, Vodafone ve Avea'dan 2345'e SMS atarak 5TL katkıda bulunabilirsiniz.

 
Her Hakkı Saklıdır © 2007 MTN Prefabrik | Designed By Turkprefabrik.com
Sitede yer alan her türlü yazı, fotoğraf, çizim vb. içerik kısmen dahi olsa kopyalanamaz.