Sitemize Hoşgeldiniz  |  

MTN Prefabrik, Tokatlı çocukları güldürdü

Milli Eğitim Bakanlığı ile sanatçı Gülben Ergen’in işbirliğinde başlatılan “Çocuklar Gülsün Diye” kampanyası kapsamında, Tokat’ın Reşadiye ilçesine bağlı Bozçalı beldesinde yaptırılan anaokulu törenle açıldı.

Kampanya kapsamında yaptırılan anaokulu Mtn Pefabrik-Çelik Yapı'nın gayretleriyle çok kısa sürede gece gündüz çalışarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'na yetiştirildi. 10 Nisan -23 Nisan arasında yaklaşık 2 haftada tamamlanan 160m² lik, 2 derslikli, tek katlı anaokulunun yükleniciliğini Adsızoğlu İnşaat firması ile Mtn Çelik- Prefabrik Yapı firmaları ortaklaşa yaptı. Anaokulunun açılışına sanatçı Gülben Ergen, Vali Şerif Yılmaz, AK Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, AK Parti İstanbul Milletvekili Lokman Ayva ve Bozçalı Belediye Başkanı Mustafa Yıldız da katıldı.

 
HABER BAŞLIKLARI
MTN Prefabrik, Tokatlı çocukları güldürdü
Yapı Decoor Yalova 2009 Fuarı'ndayız.
Batimatec 2008 / 03-08 Mayıs Cezayir Fuarı
Tokat Oryantirik Festivali

Arsanız varsa, 25 bin YTL'ye villanız olabilir

Prefabrik konutlar ´geçici konut´ değildir

Gülben Ergen'in başlattığı "Çocuklar Gülsün Diye" projesinde Tokat'tan sonra Trabzon Vakfıkebir'de biz de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de çocuklar gülsün diyorsanız Turkcell'den 1234'e, Vodafone ve Avea'dan 2345'e SMS atarak 5TL katkıda bulunabilirsiniz.

 
Her Hakkı Saklıdır © 2007 MTN Prefabrik | Designed By Turkprefabrik.com
Sitede yer alan her türlü yazı, fotoğraf, çizim vb. içerik kısmen dahi olsa kopyalanamaz.